NXFT15XH103FEAB035
Numer produktu DigiKey
490-NXFT15XH103FEAB035-ND
Producent
Numer produktu producenta
NXFT15XH103FEAB035
Opis
NTC THERMISTOR
Modele EDA/CAD
NXFT15XH103FEAB035 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Moc - maks.
3 mW
Rezystancja w omach przy 25°C
10k
Długość - przewodu odprowadzenia
1,38" (35,00mm)
Tolerancja rezystancji
±1%
Wartość tolerancji B
±1%