NXFT15XH103FEAB021
Numer produktu DigiKey
490-NXFT15XH103FEAB021-ND
Producent
Numer produktu producenta
NXFT15XH103FEAB021
Opis
NTC TEMP SENSOR
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
termistory NTC 10k Wypustka
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NXFT15XH103FEAB021 Modele
Kategoria
B25/50
3380K
Producent
Murata Electronics
B25/85
3434K
Seria
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Ostatnio kupiono
Moc - maks.
3 mW
Rezystancja w omach przy 25°C
10k
Długość - przewodu odprowadzenia
0,83" (21,00mm)
Tolerancja rezystancji
±1%
Typ mocowania
Swobodnie zwisające
Wartość tolerancji B
±1%