NFE61HT332Z2A9L
Numer produktu DigiKey
490-6951-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-6951-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-6951-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NFE61HT332Z2A9L
Opis
FILTER LC(T) 3300PF SMD
Szczegółowy opis
LC (typ T) EMI Filtry Trzeci Zamówienie Dolnoprzepustowe 1 kanał C = 3300pF 2 A 2706 (6816 metryczne), 3 podkładki PC
Modele EDA/CAD
NFE61HT332Z2A9L Modele
Kategoria
Wartości
C = 3300pF
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Napięcie - znamionowe
100V
Obudowa / skrzynia
2706 (6816 metryczne), 3 podkładki PC
Rozmiar / wymiar
0,268" x 0,063" (6,80mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Wysokość
0,075" (1,90mm)
Liczba kanałów
1
Bazowy numer produktu
Prąd
2 A