LQW18AN4N7D00D
Numer produktu DigiKey
490-1162-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-1162-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-1162-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LQW18AN4N7D00D
Opis
FIXED IND 4.7NH 850MA 59 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 nH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 850 mA Maks. 59mOhm 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LQW18AN4N7D00D Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 59mOhm
Prod.
Q przy częst.
35 przy 250MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
6GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,5nH
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)