CW160808-4N7K
Numer produktu DigiKey
118-CW160808-4N7KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CW160808-4N7KCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CW160808-4N7KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CW160808-4N7K
Opis
FIXED IND 4.7NH 700MA 100 MOHM
Szczegółowy opis
4.7 nH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 700 mA 100mOhm 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CW160808-4N7K Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
100mOhm
Prod.
Q przy częst.
16 przy 250MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
5,8GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
250 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,041" (1,65mm x 1,05mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)