LQM21PZ2R2MC0D
Numer produktu DigiKey
490-LQM21PZ2R2MC0DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-LQM21PZ2R2MC0DCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-LQM21PZ2R2MC0DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LQM21PZ2R2MC0D
Opis
FIXED IND 2.2UH 600MA 425 MOHM
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 600 mA Maks. 425mOhm 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
LQM21PZ2R2MC0D Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 425mOhm
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
50MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)