LQM18PN2R2MGHD
Numer produktu DigiKey
490-14478-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-14478-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-14478-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LQM18PN2R2MGHD
Opis
FIXED IND 2.2UH 1.05A 250 MOHM
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 1.05 A Maks. 250mOhm 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
LQM18PN2R2MGHD Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 250mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
70MHz
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
250mA