GRM1885C2A1R8CA01D jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Murata Electronics
W magazynie: 4 569
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
1.8 pF ±0,25pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GRM1885C2A1R8CA01D
Numer produktu DigiKey
GRM1885C2A1R8CA01D-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GRM1885C2A1R8CA01D
Opis
CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
GRM1885C2A1R8CA01D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)