GRM0335C2A1R8CA01D
Numer produktu DigiKey
490-7241-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-7241-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-7241-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GRM0335C2A1R8CA01D
Opis
CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.8 pF ±0,25pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
GRM0335C2A1R8CA01D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)