GRM155R71H682JA88D
Numer produktu DigiKey
490-14369-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-14369-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-14369-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GRM155R71H682JA88D
Opis
CAP CER 6800PF 50V X7R 0402
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6800 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
GRM155R71H682JA88D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)