C0402C682J5RECAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
6800 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0402C682J5RECAUTO
Numer produktu DigiKey
C0402C682J5RECAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402C682J5RECAUTO
Opis
CAP CER 0402 6.8NF 50V X7R 5%
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0402C682J5RECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)