GRM155R71C224MA12D jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 7 503
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
TDK
TDK
Taiyo Yuden
Cal-Chip Electronics, Inc.
Taiyo Yuden
0.22 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GRM155R71C224MA12D
Numer produktu DigiKey
490-GRM155R71C224MA12DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GRM155R71C224MA12D
Opis
CAP CER MLCC
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
GRM155R71C224MA12D Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)