C0402C224M4RAC7411 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 41 196
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
TDK
TDK
Taiyo Yuden
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Taiyo Yuden
0.22 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
cut-tape-render
C0402C224M4RAC7411
Numer produktu DigiKey
399-C0402C224M4RAC7411TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402C224M4RAC7411
Opis
CAP CER 0.22UF 16V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)