GCM2165C2A221FA16J jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 4 593
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
220 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GCM2165C2A221FA16J
Numer produktu DigiKey
490-GCM2165C2A221FA16JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GCM2165C2A221FA16J
Opis
CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
GCM2165C2A221FA16J Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)