GCM2165C2A221FA16D
Numer produktu DigiKey
490-16394-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-16394-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-16394-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GCM2165C2A221FA16D
Opis
CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
GCM2165C2A221FA16D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)