GCM1885C2A8R2DA16D
Numer produktu DigiKey
490-GCM1885C2A8R2DA16DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-GCM1885C2A8R2DA16DCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-GCM1885C2A8R2DA16DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GCM1885C2A8R2DA16D
Opis
CAP CER 8.2PF 100V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.2 pF ±0,5pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
GCM1885C2A8R2DA16D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,5pF
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)