CL10C8R2DC81PNC
Numer produktu DigiKey
1276-CL10C8R2DC81PNCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-CL10C8R2DC81PNCCT-ND - Taśma cięta (CT)
1276-CL10C8R2DC81PNCDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL10C8R2DC81PNC
Opis
CAP CER 8.2PF 100V C0G 0603
Szczegółowy opis
8.2 pF ±0,5pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±0,5pF
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)