GCD21BR72A223KA01K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Arkusz danych
0.022 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GCD21BR72A223KA01K
Numer produktu DigiKey
490-GCD21BR72A223KA01KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GCD21BR72A223KA01K
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GCD21BR72A223KA01K Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)