ECASD31C476M040KA0
Numer produktu DigiKey
490-ECASD31C476M040KA0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-ECASD31C476M040KA0CT-ND - Taśma cięta (CT)
490-ECASD31C476M040KA0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECASD31C476M040KA0
Opis
CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF 16 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe 2917 (7343 metryczne) 40mOhm 1000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
ECASD31C476M040KA0 Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Producent
Murata Electronics
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.6 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Typ
Polimer
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Pojemność
47 µF
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - znamionowe
16 V
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm