A720V107M016APE010 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
C&B/RESI
W magazynie: 0
Arkusz danych
100 µF 16 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe 2917 (7343 metryczne) 10mOhm 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A720V107M016APE010
Numer produktu DigiKey
399-A720V107M016APE010TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A720V107M016APE010CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A720V107M016APE010DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A720V107M016APE010
Opis
CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A720V107M016APE010 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
10mOhm
Producent
KEMET
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
6.4 A @ 100 kHz
Typ
Polimer
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
100 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - znamionowe
16 V