CSTNE20M0V53C000R0
Numer produktu DigiKey
490-17954-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-17954-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-17954-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CSTNE20M0V53C000R0
Opis
CERAMIC RES 20.0000MHZ 15PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 MHz Ceramika Rezonatory Wbudowany kondensator 15 pF ±0,15% 40 Ohms -40°C - 125°C Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CSTNE20M0V53C000R0 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Funkcje
Wbudowany kondensator
Producent
Murata Electronics
Pojemność
15 pF
Seria
Impedancja
40 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Ceramika
Obudowa / skrzynia
3-SMD, niestandardowa
Częstotliwość
20 MHz
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,051" (3,20mm x 1,30mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±0,15%
Wysokość
0,039" (1,00mm)
Tolerancja częstotliwości
±0,5%