CSTNE16M0V53C000R0
Numer produktu DigiKey
490-17949-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-17949-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-17949-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CSTNE16M0V53C000R0
Opis
CERAMIC RES 16.0000MHZ 15PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 MHz Ceramika Rezonatory Wbudowany kondensator 15 pF ±0,15% 40 Ohms -40°C - 125°C Montaż powierzchniowy
Modele EDA/CAD
CSTNE16M0V53C000R0 Modele
Pojemność
15 pF
Seria
Impedancja
40 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość
16 MHz
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,051" (3,20mm x 1,30mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±0,15%
Wysokość
0,039" (1,00mm)
Tolerancja częstotliwości
±0,5%