CSTNE12M0G550000R0
Numer produktu DigiKey
490-17943-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-17943-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-17943-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CSTNE12M0G550000R0
Opis
CERAMIC RES 12.0000MHZ 33PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 MHz Ceramika Rezonatory Wbudowany kondensator 33 pF ±0,2% 30 Ohms -40°C - 85°C Montaż powierzchniowy
Modele EDA/CAD
CSTNE12M0G550000R0 Modele
Pojemność
33 pF
Seria
Impedancja
30 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
12 MHz
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,051" (3,20mm x 1,30mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±0,2%
Wysokość
0,032" (0,80mm)
Tolerancja częstotliwości
±0,5%