CSTNE10M0GH5C000R0 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CSTNE10M0GH5C000R0 |
Opis | CERAMIC RES 10.0000MHZ 33PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10 MHz Ceramika Rezonatory Wbudowany kondensator 33 pF ±0,13% 40 Ohms -40°C - 125°C Montaż powierzchniowy |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CSTNE10M0GH5C000R0 Modele |
Kategoria | Funkcje Wbudowany kondensator |
Producent Murata Electronics | Pojemność 33 pF |
Seria | Impedancja 40 Ohms |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ Ceramika | Obudowa / skrzynia 3-SMD, niestandardowa |
Częstotliwość 10 MHz | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,051" (3,20mm x 1,30mm) (dł. x szer.) |
Stabilność częstotliwości ±0,13% | Wysokość 0,032" (0,80mm) |
Tolerancja częstotliwości ±0,07% | Bazowy numer produktu |