BLM18SP102SH1D
Numer produktu DigiKey
490-BLM18SP102SH1DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-BLM18SP102SH1DCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-BLM18SP102SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM18SP102SH1D
Opis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 1,2A 185mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BLM18SP102SH1D Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
1,2A
Producent
Murata Electronics
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
185mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Typ filtra
Linia zasilająca
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba linii
1
Wysokość (maks.)
0,037" (0,95mm)
Impedancja przy częstotliwości
1 kOhms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)