BLM18KG102SN1D
Numer produktu DigiKey
490-17349-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-17349-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-17349-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM18KG102SN1D
Opis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 1A 200mOhm
Modele EDA/CAD
BLM18KG102SN1D Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
1A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
200mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,037" (0,95mm)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
1 kOhms @ 100 MHz