DF52-14S-0.8H(21)
DF52-14S-0.8H(21)
DF52-14S-0.8H(21)
Numer produktu DigiKey
H125104TR-ND - Taśma i szpula (TR)
H125104CT-ND - Taśma cięta (CT)
H125104DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DF52-14S-0.8H(21)
Opis
CONN SOCKET 14P 0.031 TIN SMD RA
Szczegółowy opis
14 Pozycja Gniazdo Złącze 0,031" (0,80mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty Cyna
Modele EDA/CAD
DF52-14S-0.8H(21) Modele
Wysokość izolacji
0,069" (1,75mm)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
1,5A
Napięcie znamionowe
100V