BU-P1166-60-0
Numer produktu DigiKey
314-1292-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-P1166-60-0
Opis
TEST LEAD BANANA TO GATOR 60"
Szczegółowy opis
60,0" (1524,00mm) Wtyk bananowy, pojedynczy, możliwość układania w stosy - Sonda testowa, zacisk szczękowy, izolowany Patchcord 1000V (1kV)
Kategoria
Długość kabla
60,0" (1524,00mm)
Przekrój przewodu
18 AWG
Napięcie - znamionowe
1000V (1kV)
Prąd znamionowy (A)
10A
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 87
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Kolor alternatywny
TEST LEAD BANANA TO GATOR 60"
W magazynie: 57
Długość alternatywna
TEST LEAD BANANA TO GATOR 12"
W magazynie: 85
TEST LEAD BANANA TO GATOR 24"
W magazynie: 0
TEST LEAD BANANA TO GATOR 36"
W magazynie: 227
TEST LEAD BANANA TO GATOR 48"