BU-P1166-24-0
Numer produktu DigiKey
314-1286-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-P1166-24-0
Opis
TEST LEAD BANANA TO GATOR 24"
Standardowy czas realizacji przez producenta
3 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24,0" (609,60mm) Wtyk bananowy, pojedynczy, możliwość układania w stosy - Sonda testowa, zacisk szczękowy, izolowany Patchcord 1000V (1kV)
Kategoria
Długość kabla
24,0" (609,60mm)
Producent
Mueller Electric Co
Typ
Patchcord
Seria
Zawartość
1 odprowadzenie, czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał -izolacja
Polichlorek winylu (PCW)
Status części
Aktywny
Przekrój przewodu
18 AWG
Metoda układania stosu
Wielopiętrowe, przednie i pionowe
Napięcie - znamionowe
1000V (1kV)
Konfiguracja
Bananowy na szczękowy
Prąd znamionowy (A)
10A
Złącze 1.
Wtyk bananowy, pojedynczy, możliwość układania w stosy
Bazowy numer produktu
Złącze 2.
Sonda testowa, zacisk szczękowy, izolowany
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
TEST LEAD BANANA TO GATOR 24"
W magazynie: 29
Długość alternatywna
TEST LEAD BANANA TO GATOR 12"
W magazynie: 85
TEST LEAD BANANA TO GATOR 36"
W magazynie: 227
TEST LEAD BANANA TO GATOR 48"
W magazynie: 5
TEST LEAD BANANA TO GATOR 60"