BU-4150028006
Numer produktu DigiKey
314-BU-4150028006-ND
Producent
Numer produktu producenta
BU-4150028006
Opis
COAX CABLE BNC TO SMA 6"
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny Z BNC na SMA RG-316 6,000" (152,40mm)
Kategoria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
Mueller Electric Co
Długość
6,000" (152,40mm)
Seria
Typ kabla
RG-316
Opakowanie
Zbiorcze
Impedancja kabla
50 Ohms
Status części
Aktywny
Impedancja złącza
50 Ohms
Styl
Z BNC na SMA
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka BNC
Częstotliwość - maks.
3 GHz
Płeć 1. styku
Męskie
Kolor
Miedź
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Funkcje
Ekranowany
Złącze 2.
Wtyczka SMA
Temperatura robocza
-65°C - 150°C