CT2942-50
Numer produktu DigiKey
BKCT2942-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
CT2942-50
Opis
COAX CBL BNC TO BNC 19.6"
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do BNC RG-58C 19,69" (500,00mm)
Kategoria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
Cal Test Electronics
Długość
19,69" (500,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kabla
RG-58C
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
SMA do BNC
Impedancja złącza
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka BNC
Impedancja całkowita
50 Ohms
Płeć 1. styku
Męskie
Kolor
Czarne
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Funkcje
Ekranowany
Złącze 2.
Wtyczka BNC
Temperatura robocza
0°C - 80°C