MPM82504GBH-0016
Numer produktu DigiKey
1589-MPM82504GBH-0016-ND
Producent
Numer produktu producenta
MPM82504GBH-0016
Opis
16V, QUAD 25A, SCALABLE, DC/DC P
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 4 Wyjście 0,5 - 3,3V 0,5 - 3,3V 0,5 - 3,3V 0,5 - 3,3V 25A, 25A, 25A, 25A 3,2V - 16V Wejście
Kategoria
Napięcie - wyjściowe 3
0,5 - 3,3V
Prod.
Napięcie - wyjściowe 4
0,5 - 3,3V
Seria
Prąd - wyjściowy (maks.)
25A, 25A, 25A, 25A
Opakowanie
Taca
Status części
Nieaktualne
Funkcje
Wyjście nastawne, PMBus™, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (z odciążaniem)
Liczba wyjść
4
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (min.)
3,2V
Obudowa / skrzynia
Moduł 253-BBGA
Napięcie - wejściowe (maks.)
16V
Rozmiar / wymiar
1,18" x 0,59" x 0,20" (30,0mm x 15,0mm x 5,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Obudowa dostawcy urządzenia
253-BGA (15x30)
Napięcie - wyjściowe 2
0,5 - 3,3V