MPM82504GBH-0000
Numer produktu DigiKey
1589-MPM82504GBH-0000-ND
Producent
Numer produktu producenta
MPM82504GBH-0000
Opis
16V, QUAD 25A, SCALABLE, DC/DC P
Standardowy czas realizacji przez producenta
36 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 4 Wyjście 0,5 - 3,3V 0,5 - 3,3V 0,5 - 3,3V 0,5 - 3,3V 25A, 25A, 25A, 25A 3,2V - 16V Wejście
Kategoria
Napięcie - wyjściowe 3
0,5 - 3,3V
Prod.
Napięcie - wyjściowe 4
0,5 - 3,3V
Seria
Prąd - wyjściowy (maks.)
25A, 25A, 25A, 25A
Opakowanie
Taca
Moc (W)
82.5 W
Status części
Aktywny
Moduł nieizolowany PoL
Funkcje
Wyjście nastawne, PMBus™, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Liczba wyjść
4
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (z odciążaniem)
Napięcie - wejściowe (min.)
3,2V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
16V
Obudowa / skrzynia
Moduł 253-BBGA
Napięcie - wyjściowe 1
Rozmiar / wymiar
1,18" x 0,59" x 0,20" (30,0mm x 15,0mm x 5,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 2
0,5 - 3,3V