MPM3695GBH-100-0001
Numer produktu DigiKey
1589-MPM3695GBH-100-0001-ND
Producent
Numer produktu producenta
MPM3695GBH-100-0001
Opis
DC DC CONVERTER 3.3V
Standardowy czas realizacji przez producenta
36 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 0,5 - 3,3V 100A 3,2V - 16V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MPM3695GBH-100-0001 Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe 1
Prod.
Prąd - wyjściowy (maks.)
100A
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Taca
Funkcje
Wyjście nastawne, PMBus™, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 253-BBGA
Napięcie - wejściowe (min.)
3,2V
Rozmiar / wymiar
1,18" x 0,59" x 0,20" (30,0mm x 15,0mm x 5,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
16V