Ilustracja dla MPM3695GPJ-20-3333-T jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MPM3695GPJ-20-3333-T
Numer produktu DigiKey
1589-MPM3695GPJ-20-3333-T-ND
Producent
Numer produktu producenta
MPM3695GPJ-20-3333-T
Opis
3V TO 16V INPUT, CONTINUOUS 25A
Standardowy czas realizacji przez producenta
52 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 0,5 - 5,5V 25A 3V - 16V Wejście
Modele EDA/CAD
MPM3695GPJ-20-3333-T Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
25A
Prod.
Moc (W)
138 W
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Taca
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 29-PowerCLGA
Napięcie - wejściowe (min.)
3V
Rozmiar / wymiar
0,20" x 0,24" x 0,17" (5,0mm x 6,0mm x 4,4mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
16V