0845240004-18-B9-D
Numer produktu DigiKey
0845240004-18-B9-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
0845240004-18-B9-D
Opis
18" PRE-CRIMP A1857/19 BLACK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czarne 18 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Wtyk na wtyk Nikiel 18,0" (457,2mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
18 AWG
Producent
Molex
Wykończenie styku
Nikiel
Seria
Kolor
Czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość wykończenia styku
80,0µin (2,03µm)
Status części
Nieaktualne
Liczba rzędów
1
Końcówka styku
Wtyk na wtyk
Liczba żył
1
Długość
18,0" (457,2mm)