0502128000-08-V6-D
Numer produktu DigiKey
0502128000-08-V6-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
0502128000-08-V6-D
Opis
8" PRE-CRIMP 3049 VI001 VIOLET
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Fioletowe 26 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Gniazdo do gniazda Cyna 8,00" (203,20mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0502128000-08-V6-D Modele
Kategoria
Przekrój przewodu
26 AWG
Producent
Molex
Wykończenie styku
Cyna
Seria
Kolor
Fioletowe
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba rzędów
1
Status części
Aktywny
Liczba żył
1
Końcówka styku
Gniazdo do gniazda
Bazowy numer produktu
Długość
8,00" (203,20mm)