0460121141-12-G9
Numer produktu DigiKey
0460121141-12-G9-ND
Producent
Numer produktu producenta
0460121141-12-G9
Opis
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zielone 18 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Wtyk na kabel (okrągły) Cyna 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
18 AWG
Kolor
Zielone
Końcówka styku
Wtyk na kabel (okrągły)
Długość
12,0" (304,8mm)
Kolor alternatywny
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
W magazynie: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
W magazynie: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2064 RED
W magazynie: 80
Długość alternatywna
2" PRE-CRIMP A2064 GREEN
3" PRE-CRIMP A2064 GREEN
4" PRE-CRIMP A2064 GREEN
5" PRE-CRIMP A2064 GREEN
6" PRE-CRIMP A2064 GREEN