0430310001-12-R4
Numer produktu DigiKey
0430310001-12-R4-ND
Producent
Numer produktu producenta
0430310001-12-R4
Opis
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czerwone 24 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Wtyk na kabel (okrągły) Cyna 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
24 AWG
Kolor
Czerwone
Końcówka styku
Wtyk na kabel (okrągły)
Długość
12,0" (304,8mm)
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 450
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Kolor alternatywny
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
W magazynie: 0
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
W magazynie: 0
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Długość alternatywna
2" PRE-CRIMP A2015R RED
3" PRE-CRIMP A2015R RED
W magazynie: 20
4" PRE-CRIMP A2015R RED
W magazynie: 900
5" PRE-CRIMP A2015R RED
6" PRE-CRIMP A2015R RED