0430300001-12-W2
Numer produktu DigiKey
0430300001-12-W2-ND
Producent
Numer produktu producenta
0430300001-12-W2
Opis
12" PRE-CRIMP A2016W WHITE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe 22 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Gniazdo na kabel (okrągły) Cyna 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
22 AWG
Kolor
Białe
Końcówka styku
Gniazdo na kabel (okrągły)
Długość
12,0" (304,8mm)
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 270
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Kolor alternatywny
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
W magazynie: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
W magazynie: 902
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
W magazynie: 860
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
W magazynie: 0
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Długość alternatywna
2" PRE-CRIMP A2016W WHITE
3" PRE-CRIMP A2016W WHITE
W magazynie: 169
4" PRE-CRIMP A2016W WHITE
5" PRE-CRIMP A2016W WHITE
6" PRE-CRIMP A2016W WHITE