0190700014-11-B9-D
Numer produktu DigiKey
0190700014-11-B9-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
0190700014-11-B9-D
Opis
11" JUMPER 3075 BK001 BLACK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czarne 18 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Zacisk oczkowy (element gwintowany nr 8) - zacisk oczkowy (element gwintowany nr 8) Cyna 11,0" (279,4mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
18 AWG
Producent
Molex
Wykończenie styku
Cyna
Seria
Kolor
Czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba rzędów
1
Status części
Aktywny
Liczba żył
1
Końcówka styku
Zacisk oczkowy (element gwintowany nr 8) - zacisk oczkowy (element gwintowany nr 8)
Bazowy numer produktu
Długość
11,0" (279,4mm)