0039000181-12-N0
Numer produktu DigiKey
0039000181-12-N0-ND
Producent
Numer produktu producenta
0039000181-12-N0
Opis
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Brązowe 20 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Gniazdo na kabel (okrągły) Złoto 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
20 AWG
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Kolor
Brązowe
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Końcówka styku
Gniazdo na kabel (okrągły)
Długość
12,0" (304,8mm)
Kolor alternatywny
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
W magazynie: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
W magazynie: 0
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Długość alternatywna
2" PRE-CRIMP A2040 BROWN
3" PRE-CRIMP A2040 BROWN
4" PRE-CRIMP A2040 BROWN
5" PRE-CRIMP A2040 BROWN
6" PRE-CRIMP A2040 BROWN