0039000059-11-R0
Numer produktu DigiKey
0039000059-11-R0-ND
Producent
Numer produktu producenta
0039000059-11-R0
Opis
11" PRE-CRIMP A2040 RED
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czerwone 20 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Gniazdo na kabel (okrągły) Cyna 11,0" (279,4mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
20 AWG
Wykończenie styku
Cyna
Seria
Kolor
Czerwone
Końcówka styku
Gniazdo na kabel (okrągły)
Bazowy numer produktu
Długość
11,0" (279,4mm)
Kolor alternatywny
11" PRE-CRIMP A2040 BLACK
W magazynie: 0
11" PRE-CRIMP A2040 BLUE
W magazynie: 0
11" PRE-CRIMP A2040 BROWN
11" PRE-CRIMP A2040 GREEN
11" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Długość alternatywna
2" PRE-CRIMP A2040 RED
3" PRE-CRIMP A2040 RED
4" PRE-CRIMP A2040 RED
5" PRE-CRIMP A2040 RED
6" PRE-CRIMP A2040 RED