0039000040-12-R0
Numer produktu DigiKey
0039000040-12-R0-ND
Producent
Numer produktu producenta
0039000040-12-R0
Opis
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czerwone 20 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Wtyk na kabel (okrągły) Cyna 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
20 AWG
Producent
Molex
Wykończenie styku
Cyna
Seria
Kolor
Czerwone
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba rzędów
1
Status części
Aktywny
Liczba żył
1
Końcówka styku
Wtyk na kabel (okrągły)
Bazowy numer produktu
Długość
12,0" (304,8mm)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Pozycja o wartości dodanej
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
W magazynie: 220
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
W magazynie: 260
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
W magazynie: 0
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
W magazynie: 0
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
W magazynie: 49
Długość alternatywna
2" PRE-CRIMP A2040 RED
3" PRE-CRIMP A2040 RED
4" PRE-CRIMP A2040 RED
5" PRE-CRIMP A2040 RED
6" PRE-CRIMP A2040 RED