0008500113-05-W6
Numer produktu DigiKey
0008500113-05-W6-ND
Producent
Numer produktu producenta
0008500113-05-W6
Opis
5" PRE-CRIMP A3049 WHITE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe 26 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Gniazdo na kabel (okrągły) Cyna 5,00" (127,00mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
26 AWG
Producent
Molex
Wykończenie styku
Cyna
Seria
Kolor
Białe
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość wykończenia styku
100,0µin (2,54µm)
Status części
Aktywny
Liczba rzędów
1
Końcówka styku
Gniazdo na kabel (okrągły)
Liczba żył
1
Długość
5,00" (127,00mm)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Pozycja o wartości dodanej
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
5" PRE-CRIMP A3049 BLACK
W magazynie: 0
5" PRE-CRIMP A3049 BLUE
W magazynie: 0
5" PRE-CRIMP A3049 BROWN
5" PRE-CRIMP A3049 GREEN
5" PRE-CRIMP A3049 ORANGE
Długość alternatywna
2" PRE-CRIMP A3049 WHITE
3" PRE-CRIMP A3049 WHITE
4" PRE-CRIMP A3049 WHITE
6" PRE-CRIMP A3049 WHITE
8" PRE-CRIMP A3049 WHITE