LFCW-7500+
Numer produktu DigiKey
3157-LFCW-7500+TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3157-LFCW-7500+CT-ND - Taśma cięta (CT)
3157-LFCW-7500+DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LFCW-7500+
Opis
CER FILTER 8.4GHZ LOW PASS
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Odcięcie 8,4GHz Dolnoprzepustowe Filtry ceramiczne 50Ohm 0603 (1608 metryczne), 4 podkładki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LFCW-7500+ Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Tłumienność
2,3dB
Producent
Mini-Circuits
Typ filtra
Dolnoprzepustowe
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne), 4 podkładki PC
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Odcięcie 8,4GHz
Wysokość (maks.)
0,028" (0,70mm)
Impedancja
50Ohm