HFCW-6010+
Numer produktu DigiKey
3157-HFCW-6010+TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3157-HFCW-6010+CT-ND - Taśma cięta (CT)
3157-HFCW-6010+DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HFCW-6010+
Opis
CER FILTER 6.01GHZ HIGH PASS
Szczegółowy opis
6,01GHz (odcięcie) Górny przepust Filtry ceramiczne 13.6 GHz 50Ohm 0603 (1608 metryczne), 6 podkładek PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HFCW-6010+ Modele
Kategoria
Tłumienność
1,4dB
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne), 6 podkładek PC
Częstotliwość
6,01GHz (odcięcie)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja
50Ohm
Wysokość (maks.)
0,024" (0,61mm)
Szerokość pasma
13.6 GHz