VXM7-9043-24M0000000TR
Numer produktu DigiKey
150-VXM7-9043-24M0000000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
150-VXM7-9043-24M0000000TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
150-VXM7-9043-24M0000000TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VXM7-9043-24M0000000TR
Opis
3225 XTAL 24.000MHZ, 10/10/0/70C
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz ±10ppm Kryształy 18pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
24 MHz
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm