VXM7-9032-25M0000000
Numer produktu DigiKey
150-VXM7-9032-25M0000000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
150-VXM7-9032-25M0000000CT-ND - Taśma cięta (CT)
150-VXM7-9032-25M0000000DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VXM7-9032-25M0000000
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±20ppm Kryształy 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VXM7-9032-25M0000000 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Typ
Kryształ MHz
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
25 MHz
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm