SMAJ85A-13-F
Numer produktu DigiKey
SMAJ85A-FDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMAJ85A-FDICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMAJ85A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ85A-13-F
Opis
TVS DIODE 85VWM 137VC SMA
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
137V Zacisk 2,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMAJ85A-13-F Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
2,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
85V
Napięcie - przebicia (min.)
94,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
137V